Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Iaurt 2,8% natural Bifidus Sanlacta543.12.84.1
Conserva sardine in ulei propriu16017.39.30
Suc portocale clasic fara zahar Tymbark440.60.110.2
Biscuiti Choco Minis Milka4867.22460
Nuggets pui Sav’or22613922
Ketchup Heinz1030.90.124.1
Conserva de sardine Princess2102213.60
Rosii uscate la soare Delphi2034.8178.1
Ciocolata Primola alune si stafide52211.627.851.2
Iaurt 0% Vdegresat Vio32403.9