Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Orez bob lung Uncle Ben’s3447.70.477
Paine prajita Booivakn36414.96.860.9
Tort de ciocolata Dr.Oetker2785.311.339.3
Bautura din soia cu aroma de vanilie Joya56.52.91.77.4
Baton ciocolata cu alune Smash472.19.926.448.8
Baton Q-Form Rommac3308.33.366.7
Iaurt de baut 2% Tnuva513.920
Iaurt 1% Delisio463.815.3
Gnocchi di patate Bertagni1463.50.332.3
Sana 3,6% Covalact623.33.64