Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata iaurt si fructe de padure Silla Dolce1562.62.131
Vinete pasta Vico612.63.54.8
Sfecla rosie fiarta371.40.28.5
Seminte decorticate de canepa Canah514304115
Alune567264916
Fulgi de cocos Alipende68816.266.66
Telemea vaca Blasova270152423
Foietaj cu branza dulce Fornetti2878.211.834.9
Crema de branza cu ardei Rama Creme Bonjour2625.124.64.1
Paine secara Hapi Hap22712.90.842.4