Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Fasole boabe fiarta Fagioli Divella434.10.56.3
Inlocuitor lapte cafea Coffee Mate Nestle5482.234.656.9
Broccoli342.806.6
Smantana Milli 25%2482.4253.3
Pasta de masline negre Xenia206220.53.3
Bame congelate Casa Taraneasca871.95.86
Ciocolata amaruie cu crema de lamaie verde Kandia5605.934.556.4
Napolitane crocante cu crema de cacao Naty52462862
Inghetata aroma portocala cu topping de ciocolata KFC231.32.831.410.5
Pudra de roscove Sano Vita2224.60.743